Korzetové doplňky

8. září 2010 v 20:11 | Black Dahlia |  Materiály
V tomto článku naleznete informace o různých doplňcích ke korzetu, ze kterých můžete vybírat:Šněrovadlo

Každý korzet musí mít alespoň jedno funkční šněrování. Na Vás je, abyste zvolili barvu a materiál šňůrky- saténovou nebo bavlněnou. K většině korzetů se víc hodí kulaté saténové šněrovadlo, proto ho dávám ke korzetu automaticky, na přání mohu vyměnit za bavlněné. Šňůrky jsou dostupné v různých barevných odstínech, vždy se snažím vybrat odstín nejvíce ladící ke korzetu. Není však problém použít šněrovadlo kontrastní barvy jako součást zdobení.


Průchodky

Šněrovadlo je provlékáno skrz průchodky, také u nich si můžete vybrat barvu: Stříbrné, černé, zlaté, staromosazné.


Podsádka

Se šněrováním úzce souvisí podsádka pod něj.  Destička je vhodná především pro korzet nošený jako součást svrchního oděvu, aby nebyla mezi šněrováním vidět látka spodního oblečení. U korzetů se zadním šněrováním automaticky našívám prošívanou podsádku, která drží na jednom švu, takže jakmile korzet došněrujete nadoraz, můžete ji snadno odpárat.

Pro korzety s předním šněrováním (především pak pro overbusty) je vhodnější podsádka vyztužená kosticemi. Ta je vzhledem ke spotřebě materiálu za příplatek.


Podvazky

Ke korzetu mohu přidat dva páry podvazků v bílé, tělové nebo černé barvě. Podvazky lze přišít napevno, nebo mohou být odepínací.


Sáček

Ke každému korzetu náleží látkový zavazovací sáček, aby se Vám na korzet neprášilo při skladování nebo se neumazal při přepravě. Máte na výběr z těchto látek. Pokud si látku na sáček nezvolíte, vyberu sama dle svého uvážení :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama