Jak si objednat?

8. prosince 2009 v 23:20 | Dahlia |  Objednávky
Velmi mě těší, že se Vám zalíbily mé výtvory. Ať už se jedná o šperky nebo korzety, objednání probíhá formou individuální domluvy. Neváhejte mě kontaktovat přes e-mail či icq (obojí uvedeno v článku ""Kontakt"). Pokud máte zájem o jednání osobní nebo po telefonu, napište si, ráda vyhovím.Šperky

Pokud máte zájem o některý již zhotovený šperk, kontaktujte mě. Pokud je šperk stále k dispozici, odešlu Vám ho po připsání příslušné částky na můj účet (číslo účtu naleznete opět v článku "Kontakt"). Jedná-li se o předmět prodaný, zhotovím pro Vás stejný (nebo podobný).
Šperky tvořím i na objednávku, v takovém případě je třeba dobře zformulovat Vaše přání, ideálně ještě doplnit obrázkem. Cenu takové zakázky domluvíme podle náročnosti práce a ceny materiálu.


Korzety

Máte-li zájem o korzet ode mne, promyslete si, jaký střih budete chtít, z kolika dílů. (Při rozhodování Vám může pomoci tento článek.) Dále je třeba zvolit barvu, materiál (máte-li pochybnosti, ráda poradím) a případné zdobení (krajky, stuhy atd.). (Více o materiálech v této rubrice.) Podle materiálu a náročnosti zpracování stanovíme konečnou cenu korzetu a dohodneme se na záloze. (Zálohu si nechávám platit ve výši odhadované ceny materiálu.)
Následuje nejdůležitější část celého procesu, a to je měření. Míry, které mi dodáte, musí být přesné, jinak by korzet neseděl! Podrobnější informace k měření najdete zde. Podle toho, jak moc se plánujete stahovat, ubereme v pase. Jedná-li se o Váš první korzet, ubírám většinou 10 cm, u pokročilejší nositelky může být toto číslo vyšší.
Zde končí vaše práce a začíná moje, jakmile bude korzet hotov, nafotím jej a fotografie Vám pošlu. Pokud budete spokojeni, pošlete mi doplatek a já na oplátku korzet na Vaši adresu. Poskytnete-li mi fotografie korzetu na Vaší postavě, budu velice ráda, korzet je šit na míry zákaznice, takže na postavě vypadá logicky nejlépe. S Vaším souhlasem pak obrázky vystavím zde s popisem korzetu.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama